• Pro rodiče
  • Pro školky
  • Banner školka
  • Banner bezpečnost

Aktuality

Zjistěte co je nového ve světě hraček a veškerého vybavení pro školky

claim_news

Jak to všechno začalo….

Když jsem čekala svého prvního syna, měla jsem v těhotenství spousty plánů a ideálů o výchově, zdravém stravování, trávení volného času, vzdělávání, …apod. 

Některé věci jsem musela samozřejmě postupem času přehodnotit, ale co zůstalo, byl můj zájem o hračky, které mému synovi něco řeknou, budou mít hodnotu i do budoucna, ne jen v tu danou chvíli. Nebudou pro něho jen pouhou věcí. Hledala jsem především hračky z přírodních materiálů, nezatěžující životní prostředí, hračky edukativní a bezpečné. Prostě takové, které rozvíjejí nejen dětskou mysl, ale i tělo. 

Bohužel byla tehdy nabídka na českém trhu velmi malá a tak jsem zkoušela hledat na zahraničních webech, kde jsem možná i dílem náhody objevila, co jsem hledala… A tak se jsem postupem času založila firmu KOPKO s.r.o., která se zaměřovala pouze na vybavení pro školky, jesličky, mateřská centra a podobná zařízení. V roce 2014 jsme přidali i e-shop www.detskahra.cz,  abychom rozšířili naši nabídku i pro Vás - rodiče, kteří o hračkách pro své děti přemýšlejí. 

Jana Kopecká

Podpis
Nabízené značky