Nabízené značky

Sumo didactic

Španělská značka Sumo Didactic se zabývá výrobou produktů pro psychomotorický vývoj dětí, jako jsou: pěnové kostky, válce, hranoly,  schůdky, rampy, tunely a houpačky,  které nabízíme v různých tvarech a velikostech umožňující tvorbu celých kompaktních sestav.

Veškeré použité materiály se vyznačují vysokou odolností, flexibilitou, pevností, bezpečností a barevnou stálostí. 

Beleduc

Společnost Beleduc věří, že děti si nehrají proto, aby se učily, ale učí se tím, že si hrají. Vývojovým specialistům této společnosti leží na srdci hlavně podpora radosti ze společné hry. Věří, že jejich produky budou doprovázet spousty dětí po celém světě na jejich cestě kreativního rozvoje dětské osobnosti. 

Hape

Hape hračky jsou navrhovány především pro děti. Každý výrobek je vyvinut tak, aby posílil vývojové dovednosti dítěte. Děti v těchto hračkách vidí především zábavu. Rodiče i pedagogové se na základě mnohaletých zkušeností přesvědčili o tom, že hračky Hape učí děti základy společenských, smyslových, fyzických a emocionálních dovedností.

Používání pouze přírodních materiálů, barev na vodní bázi a přísné standardy kvality a bezpečnosti učinily z hraček Hape investici, kterou Vaše děti budou milovat a Vy jako rodiče jí nebudete nikdy litovat.

Holz Klang & Spiel

Společnost Holz Klang & Spiel si dala za cíl, přispět k tomu, aby děti s radostí, chutí a elánem objevovaly nové prostory, které ovlivňují tvorbu jejich osobnosti. Produkty společnosti Holz Klang & Spiel jsou určeny především pro školky, mateřská centra, čekárny lékařských ordinací, hrací koutky v restauracích, kavárnách či hotelích nebo v nákupních centrech. 

Všechny produkty jsou vyrobeny ze dřeva a vyznačují se velmi snadnou instalací a manipulací. 

BuitenSpeel

Děti jsou od pradávna spojeny s pohybem a nejen díky moderním technologiiím, na to některé děti a jejich rodiče zapomněli. Proto si společnost BuitenSpeel dala za cíl přivést děti od televizí, počítačů a tabletů zpět ven na dětská hřiště a zahrady.  Všechny hry, které tato společnost nabízí jsou primárně určeny pro venkovní použití, ale dají se použít i uvnitř. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi snadno udržovatelné.

S hrami od této společnosti si Vaše děti užijí spousty legrace.

Käthe Kruse

Značka Käthe Kruse působí na trhu již od roku 1911. Pro výrobu panenek používá výhradně materiály vysoké kvality, které splňují všechny normy EU. 

Všechny panenky a hračky společnosti Käthe Kruse se zaměřují především na dětské potřeby a podporují dětskou kreativitu a rozvíjejí dětskou komunikaci a fantazii. 

Weplay

Společnost Weplay vyvíjí své výrobky podle celostní dětských potřeb, počínaje vizuálně sluchově-hmatovým vnímáním, motorikou, pohybovou koordinací přes jemnou motoriku a kreativní hry.

Weplay produkty pomáhají dětem vyrůstat šťastněji a zdravěji.