BELEDUC novinky 2014 - didaktické puzzle

Rozhodla jsem se, že Vám jako první představím novinky společnosti Beleduc. Vzhledem k tomu, že firma Beleduc představila v tomto roce novinek hned několik, rozdělím novinky do jednotlivých sekcí.

Jako první Vám dle souslednosti katalogu představím didaktické puzzle. Společnost Beleduc se vývojem skládanek puzzle zaobírá již po desetiletí, patří její výrobky ke špičce na trhu. Pro letošní rok pro Vás mám novinky hned dvě a obě mají společného jmenovatele XXL NAUČNÉ PUZZLE.

Jako první Vám představím XXL naučné puzzle 4 ROČNÍ OBDOBÍ. Jedná se o puzzle, které nabízí dětem seznámit se v rámci hry se všemi ročními obdobími a jednotlivými měsíci společně s jejich charakteristikou. Velikost puzzle je průměr 490 x 6 mm a je určeno dětem starším 4 let. Celá skládanka puzzle obsahuje 48 puzzle dílků a jedny hodiny.

Druhou novinkou je XXL naučné puzzle MŮJ DEN. Tato hra provází děti celým dne od rána až do večera. Díky této skládance si děti velmi rychle osvojí hodiny, neboť každý čas je spojen s nějakou denní aktivitou. Velikost puzzle je průměr 490 x 6 mm a je určeno dětem starším 4 let. Celá skládanka puzzle obsahuje 48 puzzle dílků a jedny hodiny.  

Obě výše uvedená puzzle podporují u dětí kreativní myšlení a sociální komunikaci.