O firmě

Firma KOPKO s.r.o. vznikla v roce 2012 a její hlavním cílem je přinášet na český trh kvalitní edukativní a didaktické hračky z přírodních materiálů, které jsou určeny primárně pro mateřské školky, rodinná centra, dětské klubíky, jesličky, hrací koutky, ale zároveň i pro Vás zodpovědné rodiče, kterým není lhostejné, s čím si jejich děti hrají.

V současné době nabízíme hračky a herní prvky těchto společností

Sumo didactic

Španělská značka Sumo Didactic se zabývá výrobou produktů pro psychomotorický vývoj dětí, jako jsou: pěnové kostky, válce, hranoly,  schůdky, rampy, tunely a houpačky,  které nabízíme v různých tvarech a velikostech umožňující tvorbu celých kompaktních sestav.

Veškeré použité materiály se vyznačují vysokou odolností, flexibilitou, pevností, bezpečností a barevnou stálostí. 

Beleduc

Společnost Beleduc věří, že děti si nehrají proto, aby se učily, ale učí se tím, že si hrají. Vývojovým specialistům této společnosti leží na srdci hlavně podpora radosti ze společné hry. Věří, že jejich produky budou doprovázet spousty dětí po celém světě na jejich cestě kreativního rozvoje dětské osobnosti. 

Hape

Hape hračky jsou navrhovány především pro děti. Každý výrobek je vyvinut tak, aby posílil vývojové dovednosti dítěte. Děti v těchto hračkách vidí především zábavu. Rodiče i pedagogové se na základě mnohaletých zkušeností přesvědčili o tom, že hračky Hape učí děti základy společenských, smyslových, fyzických a emocionálních dovedností.

Používání pouze přírodních materiálů, barev na vodní bázi a přísné standardy kvality a bezpečnosti učinily z hraček Hape investici, kterou Vaše děti budou milovat a Vy jako rodiče jí nebudete nikdy litovat.

Holz Klang & Spiel

Společnost Holz Klang & Spiel si dala za cíl, přispět k tomu, aby děti s radostí, chutí a elánem objevovaly nové prostory, které ovlivňují tvorbu jejich osobnosti. Produkty společnosti Holz Klang & Spiel jsou určeny především pro školky, mateřská centra, čekárny lékařských ordinací, hrací koutky v restauracích, kavárnách či hotelích nebo v nákupních centrech. 

Všechny produkty jsou vyrobeny ze dřeva a vyznačují se velmi snadnou instalací a manipulací. 

BuitenSpeel

Děti jsou od pradávna spojeny s pohybem a nejen díky moderním technologiiím, na to některé děti a jejich rodiče zapomněli. Proto si společnost BuitenSpeel dala za cíl přivést děti od televizí, počítačů a tabletů zpět ven na dětská hřiště a zahrady.  Všechny hry, které tato společnost nabízí jsou primárně určeny pro venkovní použití, ale dají se použít i uvnitř. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi snadno udržovatelné.

S hrami od této společnosti si Vaše děti užijí spousty legrace.

Käthe Kruse

Značka Käthe Kruse působí na trhu již od roku 1911. Pro výrobu panenek používá výhradně materiály vysoké kvality, které splňují všechny normy EU. 

Všechny panenky a hračky společnosti Käthe Kruse se zaměřují především na dětské potřeby a podporují dětskou kreativitu a rozvíjejí dětskou komunikaci a fantazii. 

Weplay

Společnost Weplay vyvíjí své výrobky podle celostní dětských potřeb, počínaje vizuálně sluchově-hmatovým vnímáním, motorikou, pohybovou koordinací přes jemnou motoriku a kreativní hry.

Weplay produkty pomáhají dětem vyrůstat šťastněji a zdravěji. 

Kopko

Firma KOPKO s.r.o. vznikla v roce 2012 a její hlavním cílem je přinášet na český trh kvalitní edukativní a didaktické hračky z přírodních materiálů, které jsou určeny primárně pro mateřské školky, rodinná centra, dětské klubíky, jesličky, hrací koutky, ale zároveň i pro Vás zodpovědné rodiče, kterým není lhostejné, s čím si jejich děti hrají.

Haba

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.

Janod

Janod, to jsou dřevěné hračky s dlouholetou tradicí a nejmodernějším designem. Jeho mottem je vyrábět kvalitní a originální hračky s edukativním charakterem a zaměřením na rozvoj dětské kreativity.

Francouzská značka Janod, kterou založil v roce 1970 Louis Janod, je lídrem ve výrobě dřevěných hraček na celém světě. Spolu se svým společníkem Sergem Salvi vytvořil společnost, která byla zaměřena na design a prodej tradičních hraček. Tým špičkových designérů a grafiků ročně navrhne 150 nových dřevěných hraček. To znamená, že každá hračka Janod je jedinečná a neopakovatelná.

Ekologické hračky ze dřeva

Hračky vytvořené značkou Janod jsou hračky s nostalgií za tradicí a nádechem přírody. Janod si zakládá na bezpečnosti, trvanlivosti a ekologickém přístupu při výrobě. Janod prodává hračky s označením FSC, což znamená, že dřevo, které používá je těženo ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Bezpečnost, nejvyšší ekologické standardyvýjimečný design jsou to, co dělají tyto hračky od francouzského výrobce jedinečnými a nenapodobitelnými. Cílem Janodu je vyrábět hračky s edukativním charakterem pro rozvoj vědomostních, motorických nebo hudebních schopností dětí na celém světě.